23 грудня 2021 року відзначила 100-річний ювілей жителька с.Лука Станишівської ТГ

Дата: 23.12.2021 21:19

Кожний 100-річний ювілей є гордістю громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

23 грудня свій 100-й день народження відзначила жителька села Лука - Дмитрук Ольга Дмитрівна.

За 100 років Ольга Дмитрівна пройшла нелегкий шлях. Зараз ще й досі радує свою родину своїми здобутками  та повагою серед людей.  З нагоди поважного ювілейного Дня народження висловлюємо слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які  Ольга Дмитрівна передала своїм дітям, внукам та правнукам.

Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої.

Згідно розпорядження  Станишівського сільського голови Юрія МАТВІЙЧУКА  було надана відповідна грошова допомога найстаршій жительці Станишівської громади в сумі 5000, 00 грн.

Виконком сільської ради