Дистанційне навчання: виклики, досвід, перспективи

Дата: 24.12.2021 15:29

Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області спільно з відділом освіти Станишівської сільської ради провели тренінг «Забезпечення якості освіти та освітньої діяльності у закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання».

Участь у заході взяли працівники управління ДСЯО у Житомирській області, відділу освіти Станишівської сільської ради та директори і заступники директорів закладів загальної середньої освіти Станишівської сільської ради, Новогуйвинської селищної ради, Тетерівської сільської ради.

Захід відкрив заступник начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту Сергій Вдовенко і зазначив, що обговорення кращих практик використання сучасних технологій дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти допоможе більш якісно та ефективно організувати освітній процес дистанційно.

Зокрема, С. Вдовенко окреслив основні персональні та зовнішні вимоги для успішного онлайн-навчання.

Учасники зустрічі поділилися досвідом з використання інструментів, платформ, підходів, методів для здійснення дистанційного навчання і визначили сильні та слабкі ланки цього процесу.