ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО РОБОТУ СТАНИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ.

Дата: 29.03.2022 09:23

Фото без описуВ умовах воєнного стану апарат сільської ради та відповідно старости працюють в штатному режимі, надаються послуги соціального характеру, видаються довідки, ведеться реєстрація звернень громадян, облік внутрішньо переміщених осіб та ін.

Відповідно до рішення позачергової 17 сесії 8-го скликання було створено добровільне формування Станишівської сільської ради до якого увійшло 1200осіб, які забезпечують громадський порядок на території населених пунктів Станишівської громади.

Загальна кількість здійснених поховань на території Станишівської  громади Героїв України  в період з 24.02.22р. по 28.03.22р. становить 9 (дев’ять) осіб, а саме:

• жителів Станишівської громади  з с.Лука та с.Зарічани  - 2 військовослужбовці ,
  • з м.Житомир – на кладовищі в с.Слобода-Селець – 1 військовослужбовець,
  • з смт. Озерне  на кладовищах в с.Бистрі та с.Скоморохи 6 військовослужбовців.

09 березня 2022 року внаслідок авіаударів  в с.Бистрі було пошкоджено 9 житлових будинків, з яких двоє житлових будинків зруйновано повністю та відновленню не підлягають. Відповідно до розпорядження сільського голови було створена комісія та проведено обстеження житлових будинків, які зруйновані (пошкоджені) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

В населених пунктах Станишівської громади зареєстровано сільською радою  внутрішньо переміщених осіб в кількості 344 осіб, з них 84 дітей. Дані особи проживають у приватних житлових будинках у родичів та знайомих. Разом з тим сільською радою було організовано в Станишівському ліцеї та Зарічанській гімназії 55 місць для внутрішньо переміщених осіб.

Станишівська сільська рада організувала та надала гуманітарну допомогу продуктами харчування та фруктами  -  дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, дітям які перебувають в ДБСТ, сім’ям з дітьми з внутрішньо переміщених осіб (біженців) в кількості 81 шт, а також близько 100 сімей  неблагополучних та 60 осіб внутрішньо переміщених.

По закладах освіти:

-  з 204 працівників виїхало за межі області 21 особа, за межі країни 35 осіб.

-  з загальної кількості учнів та вихованців закладів освіти громади з 1525 осіб виїхало за межі області 171 особа, за межі країни 442 особи.

Загальна кількість осіб, які  виїхали за межі області та країни з населених пунктів Станишівської громади становить 1361осіб, з них діти  766 осіб.

На території громади аграрії  розпочали  посівні роботи.

Виконавчий комітет Станишівської сільської ради