ЦНАП Станишівської сільської ради ВІДНОВЛЮЄ ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 26.04.2022 13:17

ЦНАП Станишівської сільської ради ВІДНОВЛЮЄ ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

З 02.05.2022 ЦНАП Станишівської сільської ради відновлює приймання документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID - картки та паспортів громадянин України для виїзду за кордон.

ПРИЙМАННЯ ЗАМОВНИКІВ ПОСЛУГ У ЦНАП ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ з 02.05.2022 за телефонами: (097) 629-72-17 у години роботи ЦНАП (пн - пт: 8.30 - 17.00).

??ВАЖЛИВО!

Оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна  у ЦНАП не залежно від зареєстрованого місця проживання.

Громадяни України  можуть мати одночасно два діючих закордонних паспорти.

Звертаємо увагу на те, що нині є певні проблеми з доставкою надрукованих паспортів до працюючих територіальних органів та підрозділів ДМС і, відповідно, з дотриманням встановлених законодавством строків оформлення документів. Окрім того, Постановою Уряду від 28 лютого 2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» на час воєнного стану в Україні зупинено строки надання адміністративних послуг суб'єктами їх надання.

В умовах воєнного стану і протягом одного року з дня його припинення або скасування перетин державного кордону України може здійснюватися на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого ПОДОВЖЕНО.