Хотян Артем Юрійович

Дата: 19.05.2022 12:00

Хотян Артем Юрійович

Народився 4 січня 1994 року в м. Житомир.

Дитинство пройшло у бабусі в селі Слобода Селець.

З 2001 2010 роки навчався в ЗОШ  № 26 м. Житомир.

2010 2012 роки навчався в Житомирському вищому професійному училищі будівництва і дизайну, де здобув професію маляр-штукатур, лицювальник, плиточник.

23 травня 2012 року прийнятий на військову службу за контрактом – кулеметник, навідник в/ч А 0281.

В період з 23 квітня 2014 року по 3 червня 2014 року брав участь в АТО Донецькій області. Визволяв Краматорськ та Слов’янськ.

3 червня 2014 року близько 09 год. 30 хв. поблизу с. Семенівка під час нападу на колону техніки були взяті в кільце. Внаслідок цього отримав вогнепальне кульове наскрізне поранення лівої лопаткової ділянки, аксілярної ділянки лівого плеча з вогнепальним багатоуламковим переломом лівої плечової кістки.

В період з 4.06.2014 по 25.09. 2015 роки перебував на лікуванні в Київському головному військовому клінічному госпіталі МО України, переніс більше десятка операцій. Внаслідок чого виникли проблеми з серцем. Від отриманого поранення отримав ІІ групу інвалідності. У 2016 році госпітальною комісією визнаний непридатним до військової служби.

22.02.2022 року близько четвертої ранку, після тривалої реанімації його серце зупинилось.

У 2015 році нагороджений орденом «За Мужність» ІІІ ступеня.

Посмертно присвоєно звання «Герой України».

Вічна шана хоробному воїну!