У Станишівській громаді з 30.05.2022 року поновлено роботу Державного реєстратора

Дата: 30.05.2022 15:45

З 30 травня 2022 року в Станишівській сільській раді, за адресою с. Станишівка, вул. Кооперативна, б.3  поновлюється робота з  надання послуг з державної реєстрації нерухомості, а саме:

1. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно (будинків, земельних ділянок).
  2. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно.
  3. Внесення змін до запису Державного реєстуречових прав на нерухоме майно.
  4. Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обмежень.
  5. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
  6. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Режим роботи державного реєстратора:

Понеділок-П’ятниця: з 8:30 до 17:00

Обідня перерва: з 13:00 до 13:30

Плата (адміністративний збір) за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Державного реєстру прав

(стаття 34  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»)

За державну реєстрацію права власності справляється адміністративний збір у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати – 5 робочих днів

1 прожитковий мінімум для працездатних осіб - у строк 2 робочі дні;

2 прожиткових мінімума для працездатних осіб - у строк 1 робочий день;

5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - у строк 2 години.

За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки), справляється адміністративний збір у розмірі 0,05 мінімальної заробітної плати – 5 робочих днів

0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - у строк 2 робочі дні;

1 прожитковий мінімум для працездатних осіб - у строк 1 робочий день;

2,5 прожиткових мінімуму для працездатних осіб - у строк 2 години.

За внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, справляється адміністративний збір у розмірі 0,04 прожиткових мінімуму для працездатних осіб.

За отримання інформації з Державного реєстру прав у порядку, передбаченому статтею 32 цього Закону, справляється адміністративний збір у такому розмірі:

0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - отримання інформації, витягу в паперовій формі;

0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - отримання інформації, витягу в електронній формі;

0,04 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - отримання інформації адвокатами, нотаріусами (під час вчинення нотаріальних дій з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва) шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав.

Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку  від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб у розмірі: з 1 січня 2019 року – 1921 гривні.

Адміністративний збір справляється за одну надану послугу у сфері державної реєстрації прав. У разі надання однієї послуги у сфері державної реєстрації прав одночасно усім співвласникам нерухомого майна адміністративний збір справляється один раз у повному обсязі. У разі надання однієї послуги у сфері державної реєстрації прав співвласникам нерухомого майна окремо один від одного адміністративний збір справляється у повному обсязі з кожного із співвласників.

У разі відкликання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень адміністративний збір підлягає поверненню.

Звільняються від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації речових прав:

1) фізичні та юридичні особи - під час проведення державної реєстрації прав, які виникли та оформлені до проведення державної реєстрації прав у порядку, визначеному цим Законом;

2) громадяни, віднесені до категорій 1 і 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

3) громадяни, віднесені до категорії 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які постійно проживають до відселення чи самостійного переселення або постійно працюють на території зон відчуження, безумовного (обов’язкового) і гарантованого добровільного відселення, за умови, що вони станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали в зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років, а в зоні гарантованого добровільного відселення - не менше трьох років;

4) громадяни, віднесені до категорії 4 потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які постійно працюють і проживають або постійно проживають на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що станом на 1 січня 1993 року вони прожили або відпрацювали в цій зоні не менше чотирьох років;

5) інваліди Великої Вітчизняної війни, особи із числа учасників антитерористичної операції, яким надано статус інваліда війни або учасника бойових дій, та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;

6) інваліди I та II груп;

7) Національний банк України;

8) органи державної влади, органи місцевого самоврядування;

9) інші особи за рішенням сільської, селищної, міської ради, виконавчий орган якої здійснює функції суб’єкта державної реєстрації прав.

У разі якщо державна реєстрація права власності або інших речових прав, відмінних від права власності, проводиться у строки менші, ніж передбачені статтею 19 цього Закону, особи, визначені пунктами 1-9 цієї частини, не звільняються від сплати адміністративного збору.

Адміністративний збір не справляється за внесення до записів Державного реєстру прав змін, пов’язаних із приведенням у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.

Виконавчий комітет сільської ради