Дата: 16.06.2022 16:59

16 червня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради, на якому розглянуто 19 проектів рішень, а саме:

1. Про виконання повноважень у галузі будівництва.
  1. Про виконання повноважень у сфері соціального захисту населення.
  1. Про реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності.
  1. Про розвиток фізичної культури та спорту в громаді.
  1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на ІІІ квартал 2022 року.
  1. Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.
  1. Різне.

7.1. Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

7.2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Станишівської сільської ради від 15.04.2021 року № 142 «Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Станишівської сільської ради».

7.3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Станишівської сільської ради від №187 від 15.07.2021 року «Про створення постійно діючої Комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Станишівської сільської ради».

7.4. Про затвердження актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

7.5. Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

7.6. Про організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

7.7. Про створення Станишівської сільської субланки ланки Житомирського району територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області.

7.8. Про взяття на соціальний квартирний облік.

7.9. Про затвердження Положення про пришкільний табір.

7.10. Про затвердження Положення про дитячий пришкільний табір «Літній табір з іноземних мов».

7.11. Про затвердження звіту про використання гуманітарної допомоги.

7.12. Про погодження ФОП Борській Н.В. режиму роботи продуктового магазину за адресою с.Станишівка, вул.Грушева, 1-А.

З проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті громади.