З днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 00:52

Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за Вашу благородну працю та  високу професійність.

Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе  повноцінне життя, тому Ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою.

Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках лікаря – життя людини. Ми цінуємо Вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити неможливе в боротьбі з недугами

Бажаємо щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам, міцного здоров’я,  успіхів у роботі, щоб завжди у Вашому домі панували мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість та виваженість!

Зі святом!

Виконком сільської ради