Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 15.06.2022 15:58

Станишівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки під розміщення індустріального парку за межами населених пунктів (с. Слобода-Селець) Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»  проекту «Детальний план території земельної ділянки під розміщення індустріального парку за межами населених пунктів (с. Слобода-Селець) Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області».

Детальний план території розроблений згідно рішення Станишівської сільської ради №498 (13 сесія 8 скликання) від 30.11.2021 року.

Замовник: Станишівська сільська рада.

Розробник: ПП «Домобуд-ВС».

Платник ДПТ – гр. Антоневська Олена Павлівна.

Ознайомитись з детальним планом території можливо безпосередньо в приміщені Станишівської сільської ради (с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3), або на офіційному веб-сайті http://stanyshivska.gromada.org.ua.

Пропозиції приймаються з 15.06.2022 року по 15.07.2022 року в приміщені Станишівської сільської ради (с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3).

Громадські слухання відбудуться о 14:30 год. 15 липня 2022 року на земельній ділянці, за межами населених пунктів (с. Слобода-Селець) Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Детально ознайомитись з документацією можна за наступними посиланнями:

Загальні дані

Проєктний план