Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 04.11.2022 08:57

Шановні працівники соціальної сфери Станишівської сільської ради!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.

Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

Виконком сільської  ради