Вищі військові навчальні заклади запрошують на навчання

Дата: 02.12.2022 10:39

Вищі військові навчальні  заклади  та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Сухопутних військ Збройних Сил України

Національна Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

79012, м. Львів-12, вул. Героїв Майдану, 32.

Тел.: (032) 238-65-34,(032) 258-45-07.

Електронна пошта: entranse@asv.gov.ua

Веб-сайт www.asv.gov.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

командного фаху — для підрозділів танкових, механізованих військ Сухопутних військ та інженерних військ;

командного та інженерного фахів — для підрозділів ракетних військ і артилерії;

фахівців культурно-виховної, просвітницької роботи та організації дозвілля у військах (силах), з виховної роботи у підрозділах (військових частинах).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямом підготовки автомобільний транспорт.

Військова академія (м. Одеса)

65009, м. Одеса-9, вул. Фонтанська дорога, 10.

Тел.: +380(482) 63-94-85 (приймальна комісія).

Електронна пошта: vaodesa@ukr.net

Веб-сайт: www.vaodessa.org.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

командного фаху — для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення;

військових фахівців з продовольчого та речового забезпечення, забезпечення ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами, з експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, боєприпасів, зі зберігання вибухових пристроїв, освітлювальних та сигнальних засобів, з експлуатації автомобільної техніки військ, з фізичної підготовки та спорту у військах (силах).

Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

10004, м. Житомир, проспект Миру, 22.

Тел.: (0412) 25-04-91 (додаткові 3-88,3-98,3-30).

Електронна пошта: www.pk@zvir.zt.ua, www.zvir@zvir.zt.ua

Веб-сайт: www.zvir.zt.ua

Здійснює підготовку офіцерів:

фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спеціального радіозв’язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення.

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: системна інженерія, електротехніка та електротехнології, радіотехніка.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

03680, м. Київ-680, вул. Ломоносова 81,

01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 64.

Тел.: (044) 521-32-89,521-35-97.

Електронна пошта: vbalabin@ukr.net

Веб-сайт: www.mil.univ.kiev.ua

Здійснює підготовку офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил), військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців з юрисконсультської роботи, міжнародної інформації та управління діями топогеодезичних і навігаційних підрозділів військ (сил).

Схема підготовки — курсант.

Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти бакалавр за заочною формою навчання за напрямами підготовки: фінанси і кредит, геодезія, картографія та землеустрій.

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

61098, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 192.

Тел.: (057) 372-61-67 (додатковий 2-41,2-43,2–44).

Електронна пошта: helmkg@mail.ru

Веб-сайт http://vitv.kh.ua/

Здійснює підготовку офіцерів:

фахівців з радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ та фахівців танкових військ інженерного профілю.

Схема підготовки — курсант.

Додатково інформуємо, що документи для вступу подаються через Житомирський РТЦК та СП. Контактна особа, відповідальна за оформлення документів : СТЕЦЮК  Інна Іванівна, тел.. 098-774-89-43.