Станишівська територіальна громада
Житомирська область, Житомирський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ ДЕЛЕГУВАННЯ ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ ЗАВДАНЬ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 06.12.2022 14:46
Кількість переглядів: 212

Фото без опису

ДОГОВІР

ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У ФОРМІ ДЕЛЕГУВАННЯ ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ ЗАВДАНЬ

 

с. Станишівка                                                                  «____» грудня 2022 року

 

      Станишівська територіальна громада через Станишівську сільську раду в особі сільського голови Матвійчука Юрія Вікторовича, яка надалі іменується Сторона-1, та Глибочицька територіальна громада через Глибочицьку сільську раду в особі сільського голови Сокальського Сергія Вікторовича, яка надалі іменується Сторона-2, а разом іменуються Сторони або суб’єкти  співробітництва, уклали цей Договір про таке.

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Передумовою підписання цього Договору є те, що Сторони під час підготовки його проекту дотримувалися вимог, визначених статтями 5-9 Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
  2. Підписанням цього Договору Сторони підтверджують, що інтересам кожної з них відповідає спільне і узгоджене співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсів.
  3. У процесі співробітництва Сторони зобов’язуються будувати свої взаємовідносини на принципах законності, добровільності, рівноправності, прозорості та відкритості, взаємної вигоди та відповідальності за результати співробітництва.
 2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  1. З метою виконання повноважень відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про співробітництво територіальних громад», а також вирішення питань місцевого значення та підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів Сторона-1 делегує Стороні-2 виконання таких завдань:

2.1.1. надання стоматологічних послуг жителям Станишівської територіальної громади.

  1. Для виконання завдань, визначених у підпункті 2.1.1, Сторона-1 безоплатно передає у власність Стороні-2 у спосіб, передбачений законодавством України, майно згідно додатку до даного Договору.
  2. Виконання завдань, визначених у підпункті 2.1.1 цього Договору, делегується  строком на п’ять років, починаючи із 01 січня 2023 року.

 

3. ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ

ЗАВДАНЬ ТА ЗВІТУВАННЯ

  1. Вимоги до виконання Стороною-2 завдань, визначених у пункті 2.1. цього Договору:

3.1.1. послуги мають бути якісними, клінічно і економічно ефективними та безпечними.

3.2. Сторона-2 один раз на п’ять років звітує перед Стороною-1 про стан виконання завдань, визначених у підпункті 2.1.1 цього Договору.

3.3. Глибочицька сільська рада подає до Мінрегіону відповідно до статті 17 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» звіт про здійснення співробітництва, передбаченого цим Договором.

4. ПОРЯДОК НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДОГОВОРУ,

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА/ЧИ ДОПОВНЕНЬ ДО ДОГОВОРУ

4.1. Цей Договір набирає чинності з дати, визначеної у статті 9 Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

  1. Зміни та/чи доповнення до цього Договору допускаються лише за взаємною згодою Сторін і оформляються додатковим договором, який є невід’ємною частиною цього Договору.
  2. Внесення змін та/чи доповнень до цього Договору здійснюється в тому ж порядку, як і його укладення.

 

5. ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ

  1. Цей Договір припиняється у разі:
   1. закінчення строку його дії;
   2. досягнення цілей співробітництва;
   3. невиконання суб’єктами співробітництва взятих на себе зобов’язань;
   4. відмови від співробітництва однієї із Сторін, відповідно до умов цього Договору, що унеможливлює подальше здійснення співробітництва;
   5. банкрутства утворених у рамках співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності;
   6. нездійснення співробітництва протягом року pдня набрання чинності цим Договором;
   7. прийняття судом рішення про припинення співробітництва.
  2. Припинення співробітництва здійснюється за згодою Сторін в порядку, визначеному Законом України «Про співробітництво територіальних громад», та не повинно спричиняти зменшення обсягу та погіршення якості надання послуг.
  3. Припинення співробітництва Сторони оформляють відповідним договором у кількості трьох примірників, кожен з яких має однакову юридичну силу. Один примірник договору про припинення співробітництва Глибочицька сільська рада надсилає Мінрегіону упродовж 10 робочих днів після підписання його Сторонами.

 

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

ТА ПОРЯДОК РОЗВ’ЯЗАННЯ СПОРІВ

  1. Усі спори, що виникають між Сторонами з приводу виконання умов цього Договору або пов’язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами, а у випадку недосягнення згоди між ними − у судовому порядку.
  2. Сторони несуть відповідальність одна перед одною відповідно до чинного законодавства України.
  3. Сторона звільняється від відповідальності за порушення зобов’язань за цим Договором, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії непереборної сили або випадку.

У разі виникнення обставин, зазначених у пункті 6.3 цього Договору, Сторона, яка не може виконати зобов'язання, передбачені цим Договором, повідомляє іншу Сторону про настання, прогнозований термін дії та припинення вищевказаних обставин не пізніше 10 днів з дати їх настання і припинення. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення позбавляє Сторону права на звільнення від виконання своїх зобов'язань у зв’язку із виникненням обставин, зазначених у пункті 6.3 цього Договору.

 

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Усі правовідносини, що виникають у зв’язку з виконанням цього Договору і не врегульовані ним, регулюються нормами чинного законодавства України.
  2.  Цей Договір укладений на трьох аркушах з додатком на одному аркуші у кількості трьох примірників, з розрахунку по одному примірнику для кожної із Сторін та один примірник для Мінрегіону, які мають однакову юридичну силу.

7.3. Глибочицька сільська рада надсилає один примірник цього  Договору до    Мінрегіону для внесення його до реєстру договорів про співробітництво територіальних громад упродовж 10 робочих днів після підписання його Сторонами.

 

8. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

ТА ПІДПИСИ СТОРІН

 

Сторона-1: Станишівська сільська рада

 

Юридична адреса: 12430, Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка,

вул. Кооперативна, 3

Тел.: (0412) 55-85-05

e-mail: stamsilrada@ukr.net

 

Сільський голова  

        

                           Юрій МАТВІЙЧУК

 

 

М. П.

Сторона-2: Глибочицька сільська рада

 

Юридична адреса: 12403, Житомирська область, Житомирський район, Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2

Тел.: (0412) 40-60-15

e-mail: 406015@ukr.net

 

Сільський голова       

 

                      Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 

 

М. П.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь