15 грудня 2022 року відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Станишівської сільської ради

Дата: 15.12.2022 16:10

15 грудня 2022 року в приміщенні Будинку культури с.Станишівка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради. На засіданні виконкому були розглянуті слідуючі питання та прийняті по них відповідні рішення, а саме:

1. Про проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станишівської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про проєкт бюджету Станишівської сільської ТГ на 2023 рік.
  3. Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Станишівської сільської ради у 2022 році.
  4. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на 2023 рік.
  5. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на І квартал 2023 року.
  6. Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.
  7. Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.
  8. Про проєкт Програми розвитку Української мови в усіх сферах суспільного життя в Станишівській сільській раді на 2023 – 2025 роки.
  9. Про проєкт Програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Станишівської сільської ради на 2023-2025 роки.
  10. Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Станишівської сільської ради.
  11. Про проєкт Програми охорони навколишнього природного середовища на території Станишівської сільської ради на період 2023-2027 років.
  12. Про створення комісії для проведення конкурсу по розміщенню тимчасово вільних коштів бюджету Станишівської територіальної громади на депозитах, а також шляхом придбання державних цінних паперів.
  13. Про проєкт Програми «Безоплатного забезпечення громадян, які страждають на орфанні захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2023-2027 роки».
  14. Про проєкт Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Станишівської сільської ради на 2023 рік.
  15. Про проєкт Програми «Про категорії захворювань, у разі амбулаторного лікування, лікарські засоби та вироби медичного призначення відпускаються безоплатно на 2023-2027 роки».
  16. Про проєкт Програми профілактики та боротьби зі сказом, регулювання чисельності безпритульних тварин на території Станишівської сільської ради на період 2023-2025 років.
  17. Про проєкт Програми «Надання матеріальної допомоги на зубопротезування пільговим категоріям громадян, які проживають на території Станишівськрї сільської ради» на 2023-2025 роки.
  18. Про проєкт Програми компенсації виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах на 2023 рік.
  19. Про проєкт Програми пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Станишівської сільської ради на 2023 рік.
  20. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Ярошовець М.Г.
  21. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Разпутної О.А.
  22. Про надання дозволу  гр. Фещенку С.В. на дарування житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина.
  23. Про проєкт Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2023 рік.
  24. Про затвердження актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.
  25. Про затвердження звіту про використання гуманітарної (благодійної) допомоги за листопад 2022 року.
  26. Про проєкт Програми підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Станишівської сільської ради на 2023 рік.
  27. Про проєкт Програми запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2023 рік.

З  рішеннями  виконкому можна ознайомитись на офіційному веб-сайті сільської ради.