Фещук Олександр Миколайович

Дата: 29.12.2022 13:37

Фещук Олександр Миколайович  народився в місті Житомир 12 березня 1990 року.

В 1996 році переЇхав з батьками на постійне місце проживання в селі Миролюбівка, Житомирського району, ЖитомирськоЇ області.

В 1997 році пішов в перший клас Миролюбівської ЗОШ.

В 2006 році після закінчення 9 класів вступив до Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету, навчаючись здобув професію автомеханіка.

З початком повномасштабного вторгнення з жовтня 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України, проходив службу в десантно-штурмовому відділенні десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти вч 1910 на посаді стрілець-снайпер у званні солдата.

З 17 жовтня по 20 листопада проходив курс підготовки в Великій БританіЇ. Загинув поблизу села Червонопопівка Кремінного району Луганської області 16 грудня 2022 року в ході виконання бойового завдання.

Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами     України" № 218/2023 від 13.04.2023 року

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ солдата Фещука Олександра Миколайовича посмертно.

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Похований на кладовищі села Миролюбівка.

Вічна пам'ять хороброму воїну!