Яхимович  Сергій  Анатолійович

Дата: 20.12.2022 21:36

ЯХИМОВИЧ  СЕРГІЙ  АНАТОЛІЙОВИЧ

Народився  8 червня 1996 року в с.Зарічани Житомирського району, Житомирської області.  Навчався в Зарічанській загальноосвітній школі 1-П ступенів. Після закінчення школи навчався в Житомирському ПТУ №15 і здобув професію автослюсаря.

З 2014 року, майже з перших днів Антитерористичної операції і по 2016 рік захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність  нашої держави. За особисту мужність був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції», нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі», медаллю «Ветеран війни – учасник бойових дій».

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов захищати рідну землю.  Був водієм – кулеметником інженерно-саперного взводу  в/ч А0281.

7 листопада 2022 року героїчно загинув під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області.

У Сергія Анатолійовича залишились батьки та маленька донька.

Похований на кладовищі  рідного села Зарічани Станишівської громади.

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Вічна шана хороброму воїну!