Заборона продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несен

Дата: 10.01.2023 12:19

До уваги суб'єктів господарювання!

Відповідно до рішення Ради оборони Житомирської області 16.11.2022 року та протокольного рішення наради Житомирської ОВА від 23.12.2022 року - на території Житомирської області діє посилений контроль щодо  повної заборони продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.