«Добрі практики» освітян Житомирщини «Сучасна освіта – 2023»

Дата: 17.01.2023 09:11

З метою  презентації та ознайомлення громадськості з добрими практиками та інноваційними розробками освітян та педагогічних колективів закладів освіти Станишівської сільської ради, у грудні 2022 року  було проведено громадський етап конкурсу «добрих практик» освітян «Сучасна освіта – 2023», на який було представлено 24 роботи:

1.  навчально-методичний посібник – 1 робота (Луківська гімназія);
  2. наочний посібник – 1 робота (Станишівський ЗДО);
  3. практичний посібник – 4 роботи (Пісківський ліцей, Зарічанська гімназія, Ліщинська гімназія – 2);
  4. практичний порадник – 2 роботи (Станишівський ліцей, Іванківська гімназія);
  5. практикум – 4 роботи (Пісківський ліцей – 2, Коднянський ліцей, Луківська гімназія);
  6. Збірник практичних задач і вправ, тестові завдання, збірники текстів диктантів і переказів – 8 робіт (Коднянський ліцей - 3,Станишівський ліцей, Пісківський ліцей, Ліщинська гімназія; Іванківська гімназія - 2);
  7.  дидактичний посібник – 2 роботи (Пісківський ліцей, Луківський ЗДО);
  8.  словник - 1 робота (Зарічанська гімназія);
  9. мультимедійний контент – 1 робота (Пісківський ліцей),

Оргкомітет та журі детально розглянули і оцінили представлені матеріали, учасників нагороджено дипломами Станишівської сільської ради, упорядковано анотований каталог «добрих практик» освітян закладів освіти Станишівської сільської ради.

На  обласному конкурсі «добрих практик» освітян Житомирщини «Сучасна освіта – 2023» свої  досягнення  представлятимуть 17 освітян  громади.

Дякуємо педагогам та членам журі за кропітку роботу! Бажаємо перемоги, шановні колеги!