НАШІ «ЮНІ НАУКОВЦІ»

Дата: 17.01.2023 09:15

З метою психологічної підтримки обдарованої учнівської молоді в умовах війни, духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді та створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, 11 січня 2023 року на базі Станишівського ліцею проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів наукового товариства учнів Станишівської сільської ради «Юні науковці» (в онлайн режимі).

Основними завданнями конкурсу-захисту було виявлення та розвиток обдарованих учнів,  підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових та спеціальних дисциплін, прищеплення навичок дослідницької роботи, залучення науковців до активної допомоги закладам освіти у справі підвищення рівня знань, умінь та навичок школярів.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН взяли участь юні науковці з 4 закладів загальної середньої освіти, представлено 8 науково-дослідницьких робіт з 8 секцій у 6 відділеннях:

• літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства (1 робота);
  • математики (2 роботи);
  • фізики та астрономії (1 робота);
  • наук про Землю (1 робота);
  • хімії та біології (1 робота),
  • екології та аграрних наук (2 роботи).

Під час постерного захисту та наукової конференції члени журі оцінювали аргументацію вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідника, чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, компетентність учасника, вичерпність відповідей, етику і культуру спілкування, активну кваліфіковану участь у веденні дискусії.

За підсумками роботи журі визначено переможців конкурсу-захисту та нагороджено дипломами сільської ради. Станишівську громаду на ІІ етапі МАН буде представляти 6 учнів із 4 закладів освіти. Бажаємо перемоги!