19 січня 2023 року відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Станишівської сільської ради

Дата: 19.01.2023 16:12

19 січня 2023 року в приміщенні Будинку культури с.Станишівка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради. На засіданні виконкому були розглянуті слідуючі питання та прийняті по них відповідні рішення, а саме:

Про виконання бюджету Станишівської сільської територіальної громади у 2022 році.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станишівської сільської територіальної громади у 2022 році.

Про виконання плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради у 2022 році.

Про виконавську дисципліну у виконавчому апараті сільської ради у 2022 році.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до сільської ради протягом 2022 року.

Про виконання у 2022 році плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Про план основних заходів цивільного захисту Станишівської сільської ради на 2023 рік.

Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

Про схвалення цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023 рік.

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Станишівської сільської ради.

Інші питання.

Детальніше за посиланням