Захищаючи Волю та Незалежність України загинув житель с. Іванків  Дударенко Дмитро Васильович

Дата: 27.01.2023 16:29

Захищаючи Волю та Незалежність України загинув житель села Іванків - Дударенко Дмитро Васильович.

Дударенко Дмитро Васильович

Народився 21.01.1991 року в селі Іванків.

В 2008 році закінчив Іванківську середню школу І-ІІІ ступенів.

В 2008 році вступив до Державного університету "Житомирська політехніка", після закінчення якого працював на кондитерській фабриці "Житомирські ласощі".

В 2016 році Дмитро одружився. Виховував сина Давида, який у 2022 році пішов до першого класу Станишівського ліцею.

З перших днів повномаштабного вторгнення російської федерації записався до територіальної оборони, чергував на блок-постах.

17.09.2022 року був демобілізований і проходив військову підготовку в 77 окремій десантно-штурмовій бригаді.

05 січня 2023 року підрозділ виїхав на схід України в одну з найгарячіших точок Бахмут- Соледар.

16 січня 2023 року Дмитро Дударенко загинув.

Поховали Героя 27.01.2023 року на кладовищі в селі Іванків.

Вічна шана хороброму воїну!