Проєкт MRIYA: кіберполіція спільно з волонтерами протидіє російській агресії в інтернеті

Дата: 03.02.2023 15:44

• Фото ілюстративне

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створила проєкт «МРІЯ»  – сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.

Про це інформує Відділ протидії кіберзлочинам у Волинській області.

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel, який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:

• StopRussiaChannel (основний телеграм-канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування;
  • @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
  • Avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)
  •  гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомога ЗСУ.