В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки

Дата: 06.02.2023 16:47

‼️ В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки! З 15 лютого до 31 березня 2023 року, відповідно до нових Правил любительського і спортивного рибальства, у всіх рибогосподарських водних об’єктах встановлюється заборона на добування (вилов) щуки. Про це повідомляє Державне агентство меліорації та рибного господарства України (посилання https://darg.gov.ua/_v_ukrajini_vpershe_dijatime_0_0_0_12347_1.html) Цей захід, який вводиться вперше в Україні, необхідний для успішного відновлення популяції цінного виду прісноводних хижаків. Заборона діятиме на період нерестової активності вказаного виду прісноводних хижаків.

✔️ За незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

✔️ Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки становить 3️⃣ 4️⃣6️⃣8️⃣ грн.

✔️ Нагадуємо рибалкам також і про заборону вилову риби на зимувальних ямах, яка діятиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2023 року.

darg.gov.ua