Надання шефської допомоги військовим частинам для покращення матеріально-технічного забезпечення та покращення соціально-побутових умов особового складу

Дата: 14.02.2023 16:43

Рішенням сесії Станишівської сільської територіальної громади погоджено продовження надання шефської допомоги військовим частинам для покращення матеріально-технічного забезпечення та покращення соціально-побутових умов особового складу.

З метою посилення охорони та захисту українсько-білоруського кордону області передбачено субвенцію з бюджету Станишівської територіальної громади до обласного бюджету Житомирської області для будівництва військових інженерних фортифікаційних споруд.

Також, надано фінансову допомогу Житомирському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки для проведення поточного ремонту приміщення.

Разом з тим, з метою продовження реалізації програми «Поліцейський офіцер громади» передбачено фінансування для Головного управління Національної поліції в Житомирській області.