16 лютого 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради

Дата: 16.02.2023 16:02

16 лютого 2023 року в Будинку культури с.Станишівка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради  на якому розглянуто та прийнято 21 рішення.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СТАНИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Звіт директора КНП «Амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Станишівської сільської ради про роботу у 2022 році.

Доповідач: директор КНП «АЗПСМ» - Івчук В.В.

1. Звіт про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Станишівської сільської ради у 2022 році.

Доповідач: в. о. директора КУ «ЦНСП» - Хаперська Г.Ф.

1. Звіт про роботу КЗ «Публічна бібліотека Станишівської сільської ради» у 2022 році.

Доповідач: директор КЗ «Публічна бібліотека» - Матвійчук М.В.

1. Про виконання річного плану закупівель у 2022 році.

Доповідач: начальник відділу публічних закупівель – Заруцька О.О.

1. Про організаційне забезпечення надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у 2022 році.

Доповідач: начальник відділу ЦНАП – Опанасюк О.М.

1. Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Доповідач: спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин та екології – Станішевська Т.О.

1. Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

Доповідач: спеціаліст–еколог відділу земельних відносин та екології - Селява Ю.С.

1. Різне.

8.1. Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Станишівської сільської ради.

8.2. Про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Станишівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу соціального захисту населення – Барановська І.В.

8.3. Про затвердження звіту про використання гуманітарної (благодійної) допомоги за січень 2023 року.

Доповідач: секретар ради – Клименко К.А.

8.4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.12.2021 року № 264 «Про організацію мобілізаційної підготовки та забезпечення проведення мобілізації на території Станишівської сільської ради».

Доповідач: спеціаліст відділу правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації – Борисова І.О.

8.5. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Станишівської територіальної громади.

Доповідач: секретар ради – Клименко К.А.

8.6. Про надання дозволу Адамчук Н.В. на дарування житлового будинку, в якому зареєстровані діти.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.7. Про надання дозволу Загладько В.Л. на дарування частини житлового будинку, в якому зареєстровані діти.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.8. Про надання дозволу на дарування житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.9. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини Плотнік О.В. без згоди батька.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.10. Про надання дозволу на придбання нерухомого майна у власність дітей.

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.11. Про внесення змін у рішення від 16.12.2021 р. № 249 «Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Станишівської сільської ради».

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.12. Про внесення змін у рішення від 17.02.2022р. № 42 «Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» (зі змінами від 20.10.2022 р. № 134).

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.13. Про внесення змін  у рішення від 17.02.2022р. № 41 «Про створення міжвідомчої робочої групи з питань охорони дитинства та розвитку системи соціальних послуг для підтримки дітей і сімей» (зі змінами від 20.10.2022р. № 133).

Доповідач: начальник відділу (служби) у справах дітей – Голішевська К.В.

8.14. Про переведення садових будинків в жилі на території Станишівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу ЖКГББ – Шутенко Т.В.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному вебсайті Станишівської громади за слідуючим посиланням https://stanyshivska-gromada.gov.ua/proekti-rishen-16-17-37-09-03-2016/

Фото без описуВиконком сільської ради