Станишівською сільською радою було направлено кошти для забезпечення  обороноздатності та налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва

Дата: 20.02.2023 13:59

З метою сприяння та забезпечення  обороноздатності, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва,  згідно рішень 25 сесії 8 скликання Станишівської сільської ради від 03 лютого 2023 року було направлено кошти на слідуючі заходи, а саме:

1) надання шефської допомоги військовим частинам для покращення матеріально-технічного забезпечення та покращення соціально-побутових умов особового складу:

- в сумі  8 870 000,00 грн військовій частині А1435 згідно програми "Про надання шефської допомоги військовій частині А1435 на 2023 рік"  для покращення соціально-побутових умов особового складу та матеріально-технічного забезпечення (забезпечення запчастинами до автомобільної та спец.техніки, електро- та мотоінструментами, парко-гаражним обладнанням, буд. матеріалами, електричним та світловим обладнанням, матеріалами для систем електроопалення, послугами з поточного ремонту, ПММ, ПЕОМ, ноутбуками, принтерами та іншим периферійним обладнанням, програмним забезпеченням, папером, книгами обліку, канцелярським приладдям та ін),

-  в сумі  1 250 000,00 грн військовій частині А3358 згідно програми "Про надання шефської допомоги військові частині А3358 на 2022-2023 роки" затвердженої рішенням сесії від 30.09.2022 року №837 для  придбання матеріально-технічних засобів для відбудови та облаштування нових об'єктів для виконання спеціальних завдань, поліпшення соціально-побутових умов проживання особового складу, відновлення пошкодженої техніки та придбання спеціального обладнання для обслуговування технічних засобів.

2в сумі 500 000,00 грн  для проведення поточного ремонту будівлі Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

3) в сумі 1 000 000,00 грн на будівництво фортифікаційних споруд для потреб оборони (довготривалі вогневі точки) на території Житомирської області.

5) в сумі 246 000,00  грн - на реалізацію проекту "Поліцейський офіцер громади" (придбання паливно-мастильних матеріалів, нагрудного відеореєстратора, пристрою щодо проведення освідування водіїв на стан алкогольного сп'яніння, дорожних знаків)

Виконком сільської ради