Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки»

Дата: 06.03.2023 14:39

Повідомляється про початок проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 5.0000 га під розміщення об’єктів оздоровчого комплексу за межами населеного пункту с. Зарічани Станишівської територіальної громади, Житомирського району, Житомирської області».

Підстава для розробки ДПТ-  витяг з рішення Станишівської сільської ради № № 443 (12 сесія 8 скликання) від 28. 10. 2021 р..

Замовник розробки ДПТ- виконавчий комітет Станишівської сільської ради.

Розробник ДПТ - ПП «Домобуд-ВС».

Платник ДПТРелігійна організація «Релігійне братство «Центр святого сімейства з назарету».

Ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо безпосередньо в приміщенні Станишівської сільської ради  (12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка,                                     вул. Кооперативна, буд. 3) або на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради за посиланням:  https://stanyshivska-gromada.gov.ua/

Прийом пропозицій та зауважень до проекту містобудівної документації приймаються з 22.02.2023 р. по 22.03.2023 р. за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3    (приміщення сільської ради).

тел.: (0412) 43-42-11, моб. 097-684-55-14. е-mail: stansilrada@ukr.net

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – начальник відділу земельних відносин та екології Станишівської сільської ради                    Паламарчук С. В.

Громадські слухання проекту містобудівної документації відбудуться 22.03.2023 р. по місцю розташування проектуємої земельної ділянки о 14.30 год.

Оголошення в газеті  про початок розробки ДПТ

Оголошення в газеті про початок громадських слухань

Схема планування в населеному пункті

План існуючого використання