Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 07.03.2023 13:39

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади до Станишівської сільської ради:

- вакантна посада спеціаліста-юрисконсульта відділу правової, управління персоналом, військового обліку сільської ради та паспортизації  Станишівської сільської ради

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, на посаду державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 1 року.

- вакантна посада спеціаліста з питань кадрової роботи відділу правової, управління персоналом, військового обліку сільської ради  та паспортизації Станишівської сільської ради на період відсутності основного працівника, в зв'язку із відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років

- вакантна посада - головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності, цифрових технологій та захисту інформації Станишівської сільської ради на період строкової військової служби основного працівника, призваного  в період мобілізації.

Документи необхідні:

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- трудову книжку або її копію.

Також можна подати інші документи, які підтверджують професійні та моральні якості конкурсанта.

- особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку визначеному Законом України "Про запобігання корупції".(кандидата на посаду).

За довідками та для подання документів звертатися за адресою: с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3 (каб. № 6) , Житомирського району, тел. 0412 558505, 097-684-55-14 (приймальня сільської ради).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.