16.03.2023 відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 17.03.2023 08:27

На засіданні виконавчого комітету Станишівської сільської ради розглянуто  2 проєкти рішення щодо захисту прав дітей  та 14   проєктів рішень з таких питань:

Про стан організації пожежної безпеки в громаді.

Про організацію роботи з діловодства та централізованого зберігання архівних справ, нагромаджених в процесі документування діяльності сільської ради.

Про розвиток мережі закладів дошкільної освіти Станишівської сільської ради та організації освітнього процесу.

Про проведення місячника з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів громади в період з 01.04.2023 року по 01.05.2023 року.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Станишівської сільської ради на ІІ квартал 2023 року.

Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна.

Про надання дозволу на знесення зелених насаджень.

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів (с. Туровець, с. Лісівщина, с. Мошківка, с. Грабівка, с. Буймир, с. Іванків) Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Про переведення садових будинків в жилі на території Станишівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.10.2020 року № 150 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Станишівською сільською радою, її виконавчим комітетом».

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.02.2020 року № 25 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Станишівської сільської ради.

Про затвердження звіту про використання гуманітарної (благодійної) допомоги за лютий 2023 року.

З рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитись за посиланням за посиланням