Місячник благоустрою 2023 (01 квітня 2023 - 01 травня 2023року)

Дата: 21.03.2023 10:27

До відома жителів, керівників підприємств, організацій, установ, приватних підприємців Станишівської територіальної громади!

З метою забезпечення належного санітарно-екологічного стану, покращення благоустрою та естетичного вигляду територій населених пунктів нашої громади після зимового періоду, в рамках проведення у 2023 році щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», відповідно до рішення виконавчого комітету № 44 від 16.03.2023 року в період з 01 квітня 2023 року до 01 травня 2023 року на території Станишівської сільської ради оголошено місячник з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів.

Основні заходи по прибиранню в Станишівській сільській раді:

24.03.2023р. - загальна толока територій закладів комунальної власності та в’їздів в населені пункти громади;

07.04.2023р. - прибирання узбіч ділянок автомобільних доріг Житомир-Сквира та Житомир-Могилів-Подільський;

14.04.2023р. - загальна толока в населених пунктах (прибирання парків, зупинок, дитячих та спортивних майданчиків, територій загального користування);

21.04.2023р. загальна толока на кладовищах.

Запрошуємо жителів громади прийняти активну участь у приведенні  до належного  санітарного-екологічного стану  населених пунктів нашої громади!!!