Вітаємо переможців обласних конкурсів

Дата: 11.04.2023 10:49

Одним з пріоритетних напрямків діяльності сучасної школи є робота з обдарованими учнями. Діти тим талановитіші та розумніші, чим більше можливостей бути талановитими й розумними ми їм надамо.

Ми пишаємося своїми талановитими учнями, імена яких неодноразово зустрічаються серед призерів обласних олімпіад, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів!

Переможці ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023 р.

П.І.Б. учня

Зарічанська гімназія

фізика

ІІ

На розгляд обласного журі (ІІ етап) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України було представлено 6 робіт від школярів 4 закладів освіти громади – Зарічанська гімназія – 2 роботи (директор Колесник В.Л.), Луківська гімназія – 1 робота (директор Соболь В.М.), Коднянський ліцей – 2 роботи (директор Максимчук В.Т.), Пісківський ліцей – 1 робота (директор Солоп М.П.).

Маємо результати ІІ  (обласного) етапу МАН:

1. І місце - Ольшанська Тетяна, учениця 11 класу Коднянського ліцею – 93,05 б.
  2. ІІІ місце - Александров Ілля, учень 9 класу Зарічанської гімназії – 75,56 б.
  3. Бандура Лілія, учениця 9 класу Луківської гімназії – 82,16 б., спец.диплом;
  4. Євтух Софія, учениця 9 класу Коднянського ліцею – 76,46 б., спец.диплом;
  5. Кондренко Ігор, учень 11 класу Пісківського ліцею – 76,81б., спец.диплом.
  6. Сазонська Марта учениця 9 класу Зарічанської гімназії – 68,38 б.

З метою  презентації та ознайомлення громадськості з добрими практиками та інноваційними розробками освітян та педагогічних колективів закладів освіти Станишівської сільської ради, на  обласному конкурсі «добрих практик» освітян Житомирщини «Сучасна освіта – 2023» свої  досягнення  представили 17 освітян  громади.

За підсумками проведення обласного конкурсу 10 педагогічних працівників громади нагороджені дипломами КЗ «Житомирський ОІППО» Житомирської обласної ради за власний педагогічний досвід:

дипломом І ступеня

1. Бойчук Сергій Петрович, вчитель інформатики та хімії Коднянського ліцею;
  2. Гальчук Ольга Павлівна, учитель історії та правознавства Пісківського ліцею;
  3. Котвицька Інна Григорівна,  вихователь Луківського ЗДО.

дипломом ІІ ступеня

1. Савіцька Наталія Володимирівна, учитель історії та правознавства Іванківської гімназії;
  2. Босик Дарина Михайлівна,  вчитель фізичної культури Луківської гімназії.

дипломом ІІІ ступеня

1. Гулак Олена Володимирівна, вчитель фізики, математики Ліщинської гімназії;
  2. Хлань Аліна Миколаївна,  вчитель математики Луківськкої гімназії;
  3. Мельник Валентина Борисівна, практичний психолог та соціальний педагог Пісківського ліцею;
  4. Баніт Оксана Яківна, учитель біології та хімії Пісківського ліцею;
  5. Сікан Аліна Олександрівна, учитель математики та інформатики Пісківського ліцею.

Найбільш вагомий конкурс професійної майстерності педагогів – це Всеукраїнський конкурс «Учитель року».

Цьогоріч двоє вчителів Станишівської громади представляли сучасні технології викладання навчальних предметів, презентували власний педагогічний досвід на І (зональному) етапі у номінаціях: «Початкова освіта» - Сорокіна О.М., «Основи здоров’я» - Лисецька Я.А.

Учителька початкових класів Зарічанської гімназії Сорокіна О.М. у номінації «Початкові класи» пройшла у І турі: зональний етап – «Тестування».

Лисецька Я.А., учителька Іванківської гімназії, у номінації «Основи здоров’я» пройшла випробовування у І турі: зональний етап – «Тестування», «Практична робота»; фінальний етап – «Майстер-клас», «Методичний практикум».

За результатами випробовування Яна Анатоліївна набрала 67,9 балів та увійшла в 10-ку кращих учителів області (8 місце).