ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту

Дата: 26.04.2023 15:42

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ЗАЯВИ про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та з метою отримання зауважень та пропозицій Станишівська сільська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (надалі – СЕО) «Детальний план території земельної ділянки за межами с. Кодня, земельна ділянка площею 3,9996 га, з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації

об’єктів дорожнього сервісу», кадастровий номер 1822083500:01:001:0253».

Заяву про визначення обсягу СЕО оприлюднено на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради, з якою можна ознайомитись за посиланням: ЗАЯВА

Пропозиції і зауваження до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території земельної ділянки за межами с. Кодня, земельна ділянка площею 3,9996 га, з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу», кадастровий номер 1822083500:01:001:0253» подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування, з урахуванням вимог діючого законодавства України до Станишівської сільської ради.

Відповідальна особа: Паламарчук Сергій Васильович.

Адреса і контактні дані:  12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3.

Тел. :   (0412) 43-42-11, моб. 097-684-55-14.

е-mail: http://gromada.org.ua/mail/5880/

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто з 26.04.2023 по 10.05.2023.

Зауваження, надані після визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.