УВАГА! Проводиться опитування з метою метою вивчення побажань жителів громади щодо оновлення переліку культурних послуг, які можна буде отримати в Станишівській територіальній громаді

Дата: 19.05.2023 09:30

З метою вивчення побажань жителів Станишівської громади щодо оновлення переліку культурних послуг, які можна отримати в громаді, оновлення закладів культури та організації їх роботи просимо Вас взяти участь у цьому дослідженні та заповнити запропоновану нижче анкету. Результати дослідження будуть використані для створення та організації функціонування центру культурних послуг в громаді.

Центр культури і дозвілля – це багатофункціональний заклад культури, який може в собі поєднувати відразу декілька напрямків культурної діяльності ( аматорське мистецтво, виставки, перегляд кінофільмів, мистецька освіта, театральні студії тощо), а також напрямки суміжної діяльності.

Зазначимо, що опитування проводиться всього 7 днів з моменту публікації. Результати опитування будуть додатково висвітлені на сайті громаді. Гарантуємо, що дані громадян зібрані у результаті опитування будуть використані виключно для зазначених вище цілей.

Заздалегіть дякуємо всім за участь у опитуванні.

Разом ми зможемо зробити нашу громаду краще!

Опитування можна пройти за даним  посиланням на платформі Google FORMS (https://forms.gle/VUiq85p1eNSAPfLEA)