Відбулась спартакіада Житомирської області серед органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад

Дата: 25.05.2023 10:00

ВІТАЄМО КОМАНДУ СТАНИШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ У ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ НА СПАРТАКІАДІ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛІСТІ СЕРЕД ОМС!

19 травня 2023 року Станишівська територіальна громада взяла участь у спартакіаді серед команд місцевого самоврядування Житомирської області. У змаганнях взяли участь 9 команд, серед який були команди міської, обласної і районної ради, команди від районних рад області, а також команди органів місцевого самоврядування.

В боротьбі за лідерство серед команд по волейболу команда нашої громади зайняла перше місце. Вітаємо її з таким високим результатом. За результатами відбіркових ігор наша команда з волейболу буде боротись за лідерство серед найсильніших команд області вже 2 червня 2023 року.

Поміж команд із футзалу було багато сильних, проте це не зупинило нашу команду. В фіналі напруженої боротьби вирішальними були післяматчеві пенальті, в результаті чого команда міської ради посіла перше місце. Станишівська команда здобула друге почесне місце серед фіналістів. Районна рада отримала третє місце.

Серед індивідуальних ігор третє бронзове місце з гри у шахи посіла начальник відділу освіти Станишівської територіальної громади Юхимець Галина Миколаївна.

Це була напружена боротьба, дякуємо всім учасникам за незабутній досвід. Разом до перемоги, все буде Україна!