Увага! Проводиться опитування щодо встановлення станцій моніторингу якості повітря

Дата: 31.05.2023 14:30

Якість атмосферного повітря безпосередньо впливає на стан здоров’я людини. На території Станишівської сільської ради якість повітря погіршується у період весняних та осінніх польових робіт.

Щороку сільська рада проводить превентивні інформаційні кампанії з протидії паліям. Однак бажаного результату досягнути не вдається.

Однак одним з заходів протидії погіршенню екології є моніторинг.

Тому Станишівська сільська рада бере участь у програмі підтримки територіальних громад «Робота з екологічними даними громадами: створення, моніторинг, аналітика, інформування», організатором якої є громадська організація «SaveDnipro».

За результатами участі у програмі підтримки ми отримаємо дві станції моніторингу якості повітря SaveEcoSensor 3.0 та інформер для головного сайту Станишівської громади.

Для встановлення таких станцій потрібно визначити локації встановлення таких станцій. Це мають бути об’єкти до яких підведено мережу Інтернет (Wi-Fi) та доступ до електромережі.

Після того, як станції повітря встановлять, рівень його якості можна буде контролювати всією громадою за допомогою спеціального застосунку у ґаджеті.

Визначення локацій відбудеться шляхом проведення консультацій з громадою, запрошуємо Вас проголосувати за місця встановлення станцій моніторингу якості повітря.

Проголосувати можна заповнивши відповідну форму за посиланням на платформі GOOGLE:

Або ж заповнивши відповідну форму опитування на офіційному сайті Станишівської територіальної громади, в крайній лівій колонці, знизу (розділ "ОПИТУВАННЯ").

Дякуємо за Вашу небайдужість. Голосування триватиме до 10.06.2023 року включно.