Проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів

Дата: 31.05.2023 14:35

Станишівська сільська рада повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Станишівської сільської ради, який відбудеться

03 липня 2023 року о 11:00 год. за адресою: 12430, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський р-н, Житомирська обл (зал засідань).

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий  комітет Станишівської сільської ради, 12430, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський район, Житомирська область, тел.(097)684-55-14.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету Станишівської сільської ради «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів (с. Туровець, с. Лісівщина, с. Мошківка, с. Грабівка, с. Буймир, с. Іванків) Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області» від 16.03.2023 року № 48.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу

Адмінприміщення Станишівської сільської ради, 03 липня 2023 року о 11:00 год.

12430, с.  Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський район, Житомирська область.

Уницький Сергій Олександрович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  тел.(097)684-55-14.

4.  Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід;

- наявність ліцензії на провадження даного виду господарської діяльності.

5.  Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Кінцевий строк подання пропозицій -  30 червня 2023 року.

6. Характеристика території, де повинні надаватися послуги

Зазначена в конкурсній документації (с. Туровець, с. Іванків, с. Лісівщина, с. Грабівка, с. Мошківка, с. Буймир, с. Леонівка, с.Червоний Степок, с.Вершина).