Відбувся благодійний турнір з мініфутболу пам'яті воїнів, що віддали життя в російсько-Українській війні

Дата: 28.06.2023 12:30

24 червня 2023 року Станишівська сільська рада за підтримки ТОВ "Домінант" провели благодійний турнір з мініфутболу пам'яті воїнів, що віддали життя в російсько-Українській війні. Участь взяли 5 дорослих та 2 дитячі команди.

Такі заходи чудово допомагають активним громадянам виявити свою підтримку нашим воїнам ЗСУ і показати ворогу, що тут, в тилу, ми продовжуємо жити і боротись. Адже найгірше, що ми можемо зробити, це опустити руки і чекати, поки хтось вирішить наші проблеми. Взамін, наша боротьба полягає в підтримці ЗСУ і в цілому держави Україна. Працювати під обстрілами, аби заплатити податки, комунальні і підтримати бізнес купивши щось на зароблені в магазині, це також боротьба.

Турнір пройшов в дружній атмосфері, всі учасники залишились задоволені. Серед дитячих команд І місце вибороли ДЮСШ Новогуйвинське, ІІ місце дісталось збірній Станишівської територіальної громади.

Серед дорослих І місце здобула команда Танкіст Новогуйвинськ, ІІ місце дісталось команді ФК Ліщин і ІІІ місце посіли Імпульс Житомир.

Під час турніру було зібрано 6200 гривень та передано волонтерам, які плетуть сітки для ЗСУ.

Дякуємо всім за участь та допомогу. Наближаємо перемогу разом!