ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

Дата: 28.06.2023 16:30

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ: 39355288), юридична адреса якого 10003, м. Житомир, вул. Покровська, 57, кв. 3А, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: котельні для опалення Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні за адресою Житомирська обл., Житомирський р-н., с. Станишівка, Сквирське шосе, 6.

Основна діяльність підприємства пов’язана з постачанням пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Викиди забруднюючих речовин здійснюються від опалювального обладнання, що працює на твердому паливі; в процесі роботи дизель генератора. В атмосферне  повітря здійснюються викиди: речовин у вигляді суспендованих твердих частинок – 12,9 т/рік, оксиди азоту – 7,8 т/рік, оксид вуглецю – 17,6 т/рік, сірки діоксид – 0,00003 т/рік, аміаку – 0,0003 т/рік, азоту (1) оксид [N2О] – 0,0003 т/рік, бенз(а)пірену – 0,00000012 т/рік, НМЛОС – 0,01 т/рік, діоксиду вуглецю – 4480 т/рік.

Згідно з частинами 2 та 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» зазначений об’єкт не підпадає під оцінку впливу на довкілля. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва відсутні. Заходи щодо скорочення викидів для об’єкту не передбачаються. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають природоохоронному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації до Житомирської обласної військової адміністрації: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова,1, (0412) 470857, e-mail: ztadm@apoda.zht.gov.ua