Активна молодь Станишівської громади відсвяткувала День Конституції

Дата: 29.06.2023 09:30

Доброю традицією Станишівської громади відзначати День Конституції України. Як правило, у цей день активна громадяни Станишівської громади приєднуються до різноманітних флешмобів і культурних заходів, віддаючи шану головному Закону України - Конституції.

Цього року Україна переживає складні часи. Війна і інші негаразди спонукають до постійної боротьби, що відбирає сили і здоров’я. У такий час, як ніколи, важливо давати собі перерву хоч на хвилинку. Нашою відрадою в цей непростий час стають наші діти.

Активні і талановиті дітки нашої громади долучились до Всеукраїнського тренду, до вшанування Конституції України. Захоплюємось Вашими красою і талантами. Ви наше майбутнє.

На території громади відбулись наступні заходи:

• Будинок культури села Станишівка. Дітки на відео зачитали вірш і заспівали пісню;
  • Будинок культури села Ліщин, свято української народної пісні «Велична, рідна пісне» з нагоди Дня Конституції, що відбулось 25 червня;
  • Будинок культури села Піски, тематична виховна година «Живи та міцній Україно»;
  • Будинок культури села Лука, тематичний захід «Конституція – гарант країни»;
  • Будинок культури села Миролюбівка, онлайн захід «Моя рідна Батьківщина, має назву - Україна!»;
  • Клуб села Туровець, перегляд документального фільму «Цікаві факти про конституцію України»;
  • Бібліотека села Зарічани, перегляд відео-презентації «Конституція України: цікаві факти»;
  • Клуб села Млинище, гра-квест для дітей «Шлях української Конституції»;
  • Будинок культури села Кодня, урочистий флешмоб.

Дякуємо всім нашим героям ЗСУ за можливість проводити такі заходи. СЛАВА УКРАЇНІ!