Гераїмчук Іван Андрійович

Дата: 10.03.2022 08:30

Іван Гераїмчук народився 1981 року на Житомирщині, в с. Кодня.

З кінця 1990-х років служив у органах внутрішніх справ. В останні роки працював інспектором з реагування патрульної поліції СПД No1 Коростенського РУП на Житомирщині. 27 лютого 2022 року поліцейські СПД No 1 Коростенського РУП перевіряли інформацію про диверсійну діяльність у прикордонному районі Житомирщини неподалік селища Народичів. Під час затримання російські диверсанти обстріляли службові автомобілі поліцейських. Майор поліції Іван Гераїмчук та майор поліції Володимир Солодчук, загинули. Ще троє, серед яких представник громадського формування, отримали поранення.

Нагороди Івана Гераїмчука:

• орден «За мужність» III ступеня (2022, посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Вічна шана хороброму Герою!