Данильчук Сергій Борисович

Дата: 25.07.2022 08:30

Народився 8 жовтня 1991 року в селі Іванків Житомирського району (до 2021 р. Андрушівського р-ну) Житомирської області. Проживав в селі Ліщин Житомирського району.

З 1998 по 2009 р.р. навчання в Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ст., де отримав повну середню освіту.

З 2009 по 2014 р.р. - Житомирський державний університет ім. Івана Франка, здобув кваліфікацію історика, вчителя історії та правознавства.

В 2011 році вступив на факультет підготовки офіцерів запасу при Житомирському військовому інституті Національного авіаційного університету, закінчив в 2013 році.

Військовий збір проходив у 30 ОМБр 20 вересня 2013 року, присвоєно військове звання — молодший лейтенант.

З 4 серпня 2014 по 30 вересня 2015 роки проходив військову службу по мобілізації до ЗСУ.

З 2 серпня 2014 по 1 вересня 2014 року навчався в Академії Сухопутних військ ЗСУ у Львові.

З 3 вересня 2014 по 30 вересня 2015 років у складі 72 ОМБр.

Приймав участь в проведенні АТО в Донецькій області: Волноваській, Тельмановській, Маріупольський райони. Шість місяців командував механізованим взводом, сім — розвідувальним.

4 липня 2022 року героїчно загинув в селищі Краснопілля Донецької області -

командир кулеметного взводу роти вогневої підтримки військової частини

А 1910 старший лейтенант Данильчук Сергій Борисович, похований в селі Ліщин

Станишівської громади Житомирського району.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Герої не вмирають...