Дмитренко Олександр Юрійович

Дата: 12.04.2022 08:30

Дмитренко Олександр Юрійович народився 05 квітня 1996 року в м. Житомир. В 2002 році пішов до 1-го класу Озерненської середньої школи.

Дмитро мріяв стати футболістом, грав у складі шкільної команди, яка завжди із змагань поверталася із призовими місцями.

У 2013 році закінчив Олександр навчання в школі та вступив до Національного Державного університету «Львівська політехніка» і здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр за напрямком «Геодезія, картографія та землеустрій. Оцінка нерухомого майна».

«Паралельно» з навчанням у «Львівська політехніка», Дмитро закінчив військову кафедру у Національній академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та отримав звання «молодший лейтенант».

Після закінчення у 2017 році «Львівська політехніка», самотужки здав екзамени та вступив до «Гданської політехніки» у Польщі для отримання кваліфікації «Магістр» за своєю спеціальністю.

Проте у 2018 році повернувся в Україну, бо сказав, що все те чужина, і він бажає працювати в своїй державі. У листопаді того ж року звернувся до військомату, з проханням взяти на військову службу за своєю спеціальністю. Було підписано контракт на 5 років.

Так, з лютого 2019 року Олександр захищав свою Батьківщину в лавах ЗСУ, в/ч 1977 «Топографічна частина», підпорядкована 95 ОДШБ м. Житомир.

З серпня 2019 по березень 2020року проходив службу в зоні АТО на Луганщині.

З перших днів війни Олександр знаходився за місцем розташування військової частини.

Загинув 22 березня 2022 року у м. Костянтинівка Донецької області у званні

«старший лейтенант».