Марченко Олександр Олександрович

Дата: 10.03.2022 08:30

Народився 04 травня 1979 року в м. Будапешт (Угорщина) в сім’ї військовослужбовця.

В 1985 році сім’я переїхала в смт. Озерне, що на Житомирщині. З 1-го по 11-й клас навчався в Озерненській середні школі. Служив в армії протягом року у м. Київ, далі навчався в школі прапорщиків м. Васильків. Після закінчення навчання до загибелі служив у в/ч смт. Озерне.

В перший ранок війни внаслідок військових дій пов’язаних із захистом Батьківщини, виконуючи військовий обов’язок Марченко О.О. загинув на аеродромі.

Був одружений, в 2021 році розведений. В шлюбі,  08 лютого 2009року, народилася донька Марченко Агнеса Олександрівна. Свою доньку Олександр дуже  любив  та просив дружину оберігати та допомагати їхній дитині.

Загиблий Герой любив життя і ніколи не сидів без діла. Часто спілкувався із своїм старшим братом, який проживає в м. Одеса. Старший брат також військовослужбовець – підполковник, що також став на захист  України.

Кожного дня увесь український народ чекає на закінчення війни та на мирне життя.

Вічна Слава Героям!