З Днем Івана Купала

Дата: 07.07.2023 12:00

Щиро вітаємо мешканців Станишівської громади із Святом Івана Купала!

Сьогодні наші предки святкували Івана Купала. Це та ніч, коли все зло залишається по інший бік вогнища. Нехай так і буде в житті кожного з нас, нехай квітку папороті знайде кожен, кому потрібне диво.

В день Івана Купала від душі бажаємо щедрості долі і пишності природи, чистої води і яскравого вогню, душевного зцілення і бадьорості тіла, доброї удачі і благополуччя на життєвому шляху.

Язичницький бог родючості та літнього сонця Купала ніколи не мав імені і набув його після пришестя християнства, коли на цей же день припало свято Різдва Іоанна Хрестителя. Тому купальські урочистості іноді називають Івановим днем або днем Івана Травника.

За народними віруваннями, у день Івана Купала для прохань "відкривається і небо, і земля", тоді як у дні зимового сонцестояння (на Різдво) - "лише небо відкривається".

Запрошуємо переглянути фільм про святкування Свята Івана Купала в Станишівській громаді:

ВІДЕО

Дякуємо нашим славетним воїнам ЗСУ, за те що боронять нас від російської нечисті. СЛАВА УКРАЇНІ!!!