З Днем Станишівської громади!

Дата: 17.07.2023 13:00

Шановні мешканці Станишівської об’єднаної територіальної громади! Вітаємо Вас з  7-ю річницею  створення Станишівської ТГ!

19 липня 2016 року було прийняте остаточне  рішення щодо об’єднання Станишівської, Зарічанської, Пісківської, Луківської, Ліщинської та Туровецької сільських рад в одну Станишівську територіальну громаду.

Відтоді ми стали єдиною  родиною. Відтоді кожен  прикладає максимальні зусилля для того щоб наша громада розвивалася, змінювалася, зростав її економічний та культурний потенціал. Усі досягнення, якими багата наша громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. У такі свята, як День громади, кожен відчуває себе частиною великої родини.

Станишівська ТГ пишається  тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя в населених пунктах громади.

Бажаємо всім  перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких!

Дякуємо нашим захисниками і захисницям із ЗСУ за нашу безпеку.

У цей святковий день ми бажаємо нашій громаді розвитку та процвітання, а її мешканцям - миру, щастя та добробуту! Зі святом!