#ПЛІЧОПЛІЧ: ЖИТОМИРЩИНА ПРОДОВЖУЄ ПОВЕРТАТИ ЗАТИШОК В ОСЕЛІ СЕЛА ТРИФОНІВКА

Дата: 23.07.2023 16:14

У селі Трифонівка на Херсонщині, яким у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” опікується Житомирщина, продовжуються відновлювальні роботи. Зокрема будівельники з Житомирщини здійснюють заміну пошкоджених осколками та вибуховою хвилею від ворожих обстрілів вікон та дверей.

Одразу декілька підприємств області зараз виготовляють металопластикові віконні конструкції для Трифонівки.

Одним з них останнім часом виготовлено та відправлено на Херсонщину вікна для 60 будинків. На черзі замовлення будівельників для ще 20 будинків. Виробничий процес триває. Лише це підприємство виготовило вже майже 200 вікон.

Робота в рамках проєкту “Пліч-о-пліч” триває безперервно: будівельники заміряють розміри вікон, передають замовлення, виробництво виготовляє конструкції, які одразу їдуть на Херсонщину. Дуже важливо щоб усі необхідні інструменти і будівельні матеріали були доставлені за сотні кілометрів вчасно.

Командна робота та якісні матеріали – запорука успіху. Разом відбудуємо!

#разомвідбудуємо

#плічопліч