Увага — сказ!

Дата: 25.07.2023 12:00

Сказ — це смертельне вірусне захворювання, яке може вразити усіх ссавців, в тому числі домашніх тварин. Вірус передається через укус або слину зараженої тварини і може досить швидко поширюватися.

Особливістю захворювання є те, що після прояву клінічних симптомів ніякі заходи не здатні вилікувати хвору тварину. Це робить сказ однією з найбільш летальних інфекцій у світі.

Щорічне щеплення домашніх тварин від сказу є найефективнішим способом захистити їх життя і здоров’я. Щеплення допомагає створити імунітет проти вірусу, таким чином уразливість тварини до захворювання зменшується або повністю відсутня. Такий профілактичний захід захищає їх від смертельного захворювання та сприяє збереженню здоров’я людей.

Перелік лікарень ветеринарної медицини, до компетенції яких належить оформлення та видача ветеринарних свідоцтв форма №1, з метою некомерційного переміщення домашніх тварин.

Лікарні