Надання грантiв для переробних пiдприємств

Дата: 04.08.2023 15:23

Постановою Кабiнету Міністрів України вiд 28 липня 202З р№ 780 внесені змiни до Порядку надання грантiв, вiдповiдно до постанови Кабiнету Mіністрів Украiни вiд 21 червня 2022 р. № 7З9 (iз змiнами вiд 27.01.2023 № 72) деякi питання надання грантiв для переробних пiдприємств), якою затверджений Порядок надання грантiв на створення або розвиток переробних пiдприємств).

Гранти надаються для створення нових виробництв переробних пiдприємств або збiльшення потужностей iснуючих виробництв переробних пiдприємств для покриття таких напрямiв витрат, як:

придбання основних засобiв виробництва (машини та обладнання), яке не пiдлягае вiдчуженню до виконання умов договору про надання гранry (кpiм випадкiв вiдчуження внаслiдок звернення стягнення на нього уповноваженим банком вiдповiдно до договору застави);

доставка та введення в експлуатацiю основних засобiв виробництва (верстатів, технологiчного обладнання), включаючи програмне забезпечення.

Надання грантiв здiйснюється через акцiонерне товариство Державний ощадний банк України" (далi - уповноважений банк).

Заява формується отримувачем особисто засобами єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

Отримувач може формувати заяву власними технiчними засобами у вiддiленнi уповноваженого банку. Постанова КМУ вiд 28 липня 202З рокуNэ780