06.08.2023 року в місті Житомирі відбудуться змагання для ветеранів «Сильні України».

Дата: 04.08.2023 15:38

З метою зміцнення патріотичного духу в суспільстві 06 серпня 2023 року з 09:30 по 18:00 у Житомирі (вул. Михайлівська, 7) відбудуться змагання для ветеранів «Сильні України».

До участі запрошуються військовослужбовці, представники силових структур, ветеранів, які отримали ушкодження внаслідок участі у бойових діях або службових завданнях та члени їх родин.

Учасники матимуть змогу позмагатися у трьох дисциплінах:

• веслування на тренажері;
  • айрбайк;
  • жим лежачи.

Зареєструватися на змагання можна за посиланням: https://bit.ly/3OpmSs9. Реєстрація триватиме до 05 серпня.

Етап у Житомирі розпочнеться об 12:00 за адресою вул. Михайлівська, 7.

Головний суддя – Василь Вірастюк, чемпіон світу зі стронгмену, Почесний президент Федерації стронгмену України.

За задумом організаторів, у змаганнях можуть брати участь атлети не лише з Житомирщини, а й з сусідніх областей.

У програмі також заплановані: майстер-клас зі стрільби з лука, показові виступи стронгменів, функціональні тренування, атракції для дітей, перетягування каната, челендж в «Козацькому присіданні» та фотосесія.