Кучук Віктор Васильович

Дата: 01.08.2023 09:59

КУЧУК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ (01.04.1988 — 18.07.2023).

Народився 01.04.1988 року у селі Бистрі Житомирського району.

Навчався з 1 класу по 5 клас у Студеницькій школі І-ІІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області. Після отримання травми продовжив навчання в Кмитівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат.

Після закінчення 9 класу вступив до Професійно-технічного училища № 1 в м,Житомирі на спеціальність будівельник.

Після закінчення училища працював різноробочим та будівельником.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації  став до лав ЗСУ. Обороняв південні та східні рубежі нашої країни стрільцем-зенітником 2 зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу військової частини А 2960.

Отримав складне поранення, але після лікування повернувся до виконання бойових завдань.
Героїчно загинув 18 липня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Вічна шана хороброму воїну!