Проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів

Дата: 09.08.2023 13:00

Станишівська сільська рада повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Станишівської сільської ради, який відбудеться 11 вересня 2023 року о 11:00 год. за адресою: 12430, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський р-н, Житомирська обл. (зал засідань).

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий  комітет Станишівської сільської ради, 12430, с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський район, Житомирська область, тел.(097)684-55-14.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету Станишівської сільської ради «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів (с. Туровець, с. Іванків, с. Лісівщина, с. Грабівка, с. Мошківка, с. Буймир, с. Леонівка, с.Червоний Степок, с.Вершина). Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області» від 30.06.2023 року № 110.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу

Адмінприміщення Станишівської сільської ради, 11 вересня 2023 року о 11:00 год.

12430, с.  Станишівка, вул. Кооперативна, 3, Житомирський район, Житомирська область.

Уницький Сергій Олександрович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  тел.(097)684-55-14.

4.  Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід;

- наявність ліцензії на провадження даного виду господарської діяльності.

5.  Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Кінцевий строк подання пропозицій - 08 вересня 2023 року.

6. Характеристика території, де повинні надаватися послуги

Зазначена в конкурсній документації (с. Туровець, с. Іванків, с. Лісівщина, с. Грабівка, с. Мошківка, с. Буймир, с. Леонівка, с.Червоний Степок, с.Вершина).